Ekibimiz

Ekibimiz

Mimar Mustafa ASLAN
2009 yılında Anadolu Üniversitesi Mimarlık Bölümünden mezun oldu. 2007-2010 yılları arasında  rölöve ve sokak sağlıklaştırma projelerinde çalıştı. 2013 yılından itibaren Dokuz Tasarım bünyesinde devam etmektedir.

Mimar Ahmet DOĞDAŞ
2007 yılında Anadolu Üniversitesi Mimarlık Bölümünden mezun oldu. 2005 yılından itibaren Eskişehir İstanbul ve Ankara da seçkin mimarlık ve inşaat firmaların da mimari proje çizim, uygulama ve proje yönetim görevlerinde bulundu.

Mimar Ebru ÖZTÜRK DOĞDAŞ
1982 yılında Ankara'da doğdu. 2007 yılında Anadolu Üniversitesi Mimarlık Bölümü'nden mezun olana kadar mimari ofislerde uygulama projeleri bölümlerinde çalıştı. Mezun olduktan sonra Y.Mimar Nimet Aydın’ın yanında Projen Mimarlıkta yarışma ve uygulama projeleri konusunda deneyim kazandı. 2014 yılından bu süreye kadar Dokuz Tasarım'da mesleğini devam ettirmektedir.

Mimar Hikmet PEHLİVAN
2009 yılında Gazi Üniversitesi Mimarlık Fakültesinden Mezun oldu. Sırası ile Pro-ge Mimarlık, Bütüner Mimarlık ve DİA Holdingde proje yönetimi ve uygulama görevlerinde yer aldı. 2015 te DOKUZ Tasarım bünyesine katıldı.

İnşaat Teknikeri Ceyda BUCAK
2012 yılında Niğde Üniversitesi İnşaat teknolojisi yapı denetim bölümünden mezun oldu.2014 yılından itibaren dokuz tasarım bünyesinde çalışmakta.

 

 

 

© Copyright Dokuz Tasarım Mimarlık Atölyesi